Immunology4You

Rodzaj wydarzenia: PŁATNE
Data wydarzenia: 15 stycznia, 2022
Godzina rozpoczęcia: 09:00

Transmisja i czat widoczne po zalogowaniu oraz opłaceniu udziału.

Agenda wydarzenia:

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w pierwszej edycji konferencji “Immunology4You” organizowanej pod patronatem honorowym Krajowej Konsultant w dziedzinie Immunologii Klinicznej dr hab. n. med. Sylwii Kołtan.

Na konferencję zapraszamy Państwa w dniu 15.01.2022 r., w trybie online.

Tematyka konferencji opiera się na dyskusjach interdyscyplinarnych pomiędzy specjalistami, wydawałoby się, skrajnie odległych dziedzin takich jak kardiologia, gastroenterologia, hematologia, pulmonologia, alergologia z immunologami klinicznymi. Postaramy się pokazać punkty styczne wiedzy i doświadczenia ekspertów w różnych dziedzinach medycyny, celem ciekawego i poszerzającego horyzonty podejścia do molekularnych podstaw różnych schorzeń. Aktualnie medycyna podzielona jest na wąskie specjalizacja i często specjaliści poszczególnych dziedzin nie konfrontują swojej wiedzy z wiedzą innych obszarów medycyny. Jednak w wielu chorobach spojrzenie pod innym kątem może pokazać nam jak bardzo interdyscyplinarne dyskusje są nam potrzebne.

Podczas konferencji zaprezentujemy również choroby rzadkie, takie jak pierwotne niedobory odporności i wrodzony obrzęk naczynioruchowy, jakimi zajmują się immunolodzy kliniczni, które mogą zostać rozpoznane przez innych specjalistów. Chcemy pokazać też jak może wyglądać harmonijna współpraca międzyośrodkową i międzynarodowa. W trzeciej sesji – nowości w medycynie międzynarodowej, pokażemy jak dobra komunikacja i wspólny cel może połączyć wiele ośrodków klinicznych i naukowych.

 

Zapraszamy serdecznie do udziału w tym wydarzeniu.

Kierownik Naukowy Konferencji

dr hab. n. med. Sylwia Kołtan, prof UMK

dr n. med. Dariusz Sołdacki

 

Patronat honorowy: Konsultant Krajowy w dziedzinie immunologii klinicznej

 

Opłata zjazdowa 250,00 zł brutto.

Aby dokonać opłaty kliknij “WYKUP DOSTĘP”

 

Szczegółowe informacje na stronie

Zaloguj się lub zarejestruj aby zapisać się na wydarzenie

Zaloguj się

Zarejestruj się