Szanowni Państwo,

Mamy ogromną przyjemność i zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w cyklu szkoleń „Oblicza Współczesnej Pediatrii 2021”.

W związku z ogromnym zainteresowaniem pediatrów i lekarzy rodzinnych postanowiliśmy kontynuować w/w cykl szkoleń również w roku 2021.

Spotkania zaplanowane zostały tradycyjnie w 10 największych miastach w całej Polsce. Wykładowcami będą wybitni specjaliści, praktycy z poszczególnych dziedzin i specjalności medycznych. Tematyka wykładów obejmowała będzie wybrane zagadnienia z zakresu: żywienia dzieci, zakażeń, pulmonologii i alergologii dziecięcej, gastroenterologii i diabetologii w tym ostre powikłania cukrzycy, zaburzeń rytmu u dzieci, szczepień oraz wielu innych aktualnych tematów.

Jesteśmy przekonani, że poruszane podczas konferencji tematy spotkają się z Państwa zainteresowaniem, a prezentowane przez wykładowców przypadki kliniczne będą pomocnew podejmowaniu trafnych decyzji diagnostycznych i leczniczych.

Część internetowa szkolenia zawierać będzie e uzupełniające materiały, przypadki kliniczne oraz materiały video, co pozwoli nam istotnie zwiększyć liczbę uczestników szkoleń, poza osoby uczestniczące w konferencjach.

Bardzo gorąco zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w szkoleniu z cyklu „Oblicza Współczesnej Pediatrii 2020”.

Udział w konferencjach jest bezpłatny.

prof. dr hab. n. med. Wojciech Młynarski

Honorowy Patronat Naukowy:

 lokalne Oddziały Polskiego Towarzystwa Pediatrycznego

Nic nie znaleziono.